بازرسی جک ها و صدور گواهی سلامت 1

جک های بالابری

بازرسی جک ها و صدور گواهی سلامت 1

بازرسی انواع جک های بالابری در نمایندگی های ایران خودرو

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازرسی جک ها بازرسی انواع جک های بالابری در نمایندگی های ایران خودرو

بالابر تعمیرگاهی یا جک بالابر خودرویی، مناسب تعمیرگاه ها و یا کارواش ها برای سرویس و تعمیرات خودرو درامنیت کامل و ارتفاع دلخواه می باشد. ازمزایای بالابر تعمیرگاهی این است که علاوه بر ایمنی بالابری، تعمیرگاه و یا مغازه شما را از وجود چاله مکانیکی بی نیاز می کند. و به راحتی می توان آن را جابجا کرد و در مکان های دیگر راه اندازی کرد.

بازرسی جک جک بالابر خودرو دو ستونه :

جک های دو ستونه برای بالابری ماشین های سبک و برای مغازهایی با ابعاد کوچک طراحی شده اند

بازرسی جک ها

بازرسی جک دوستونه

جک بالابر خودرو چهار ستونه :

یکی از جکهای بالابر خودرو جک ۴ ستون می باشد که دارای چهار ستون و دو سطح فلزی می باشد که توسط رمپ خودرو با چرخ روی صفحه ها رفته و خودرو را بالا می برد.

بازرسی جک ها

بازرسی جک چهارستونه 

جک های چهار ستونه دارای ابعاد بزرگتر و برای ابعاد سنگین تر کاربرد دارند. با استفاده از این بالابرها دیگر نیازی به ایجاد چاهک یا به اصطلاح چال مکانیکی نمی باشد زیرا این جک ها روی کف زمین استقرار و تراز می یابند.

جک بالابر خودرویی قیچی  – جک قیچی تعمیرگاهی : بازرسی جک

جک های قیچی از زیر مجموعه بالابرهای هیدرولیکی ثابت می باشند. از این رو دارای امنیت بسیار بالایی می باشند و بخاطر استفاده از مکانیزم قیچی توانایی نگه دارندگی بالاتری نسب به جک های دوستونه و چهارستونه دارند. جک بالابر قیچی به دو مدل توکار و روکار تقسیم می شود. که در مدل توکار نیاز به حفر چاهک و تخریب کف مغازه می باشد و مناسب کسانی است که خود صاحب مغازه می باشند.

گواهی سلامت

بازرسی جک قیچی

بازرسی جک – از هیدرولیک چگونه در ساخت جک هیدرولیک صنعتی استفاده می شود؟

بازرسی جک – ساده باید گفته منظور از هیدرولیک این است که بتوانید با استفاده از تحت فشار قرار دادن مایعات، کاری را انجام دهید. این سیستم می‎تواند به صورت باز و بسته مورد استفاده قرار گیرد.

زمانی که از آب برای چرخاندن آسیاب استفاده می‎شود، در واقع از سیستم هیدرولیکی باز استفاده می‎شود، یعنی در طی آن از مایعات که در اینجا آب است تنها یکبار استفاده شده است.

در سیستم هیدرولیک بسته، مایع مورد نظر در یک مدار ثابت و مشخص شده قرار گرفته و حرکت آن صرفا محدود به همان فضا می‎شود. در این موارد مایع مورد نظر، معمولا روغن است. این سیستم در ساختار این نوع جک کاربرد دارد.

از سیستم هیدرولیک در ترمز ماشین‌ها، جرثقیل‌های غول پیکر، بیل مکانیکی، پل‌های متحرک، صنایع هوایی و… استفاده می‎شود. این سیستم طراحی ساده‌ایی دارد، به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، قابلیت افزایش نیرو را داشته، از انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار است و راندمان بالایی نیز دارد.

خرید جک هیدرولیک رادلس

استفاده از جکهای هیدرولیک صنعتی چه مزایایی دارد؟

بازرسی جک

1- جک‎های هیدرولیک طراحی‎های مختلفی داشته و به طور کلی فضای زیادی برای عملکرد نیاز ندارند.

2- طراحی آنها ساده بوده و به آسانی مورد استفاده قرار می‎گیرند.

3- بهترین گزینه برای جابه‌جایی و بلند کردن اجسام سنگین به ‎شمار می‌روند.

4- از وزن سبک‎تری نسبت به سایر جک‌های دیگر برخوردار هستند.

مزایای جک هیدرولیک

بازرسی جک ها – استفاده از جکهای هیدرولیک چه معایبی دارد؟

این تجهیزات با همه مزایایی که دارد، معایبی خواهد داشت. از جمله آنها می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

گاهی اوقات ممکن است با وجود حرکت پدال، جسم مورد نظر به اندازه کافی ارتفاع نگرفته و بلند نشود. در این حالت احتمالا بازوی جک به انتها نمی‎رسد. زمانی با این مشکل مواجه می‎شوید که جک دچار کمبود روغن شده است. برای حل این مشکل کافی است میزان روغن آن را تنظیم کنید.

گاهی اوقات نیز جک به اندازه کافی جسم مورد نظر را بالا می‎برد، اما توانایی نگه داشتن آن را در ارتفاع ندارد. این مشکل به دلایل مختلف بروز خواهد کرد. در مرحله اول احتمال دارد، روغن به آلودگی دچار شده باشد و یا ممکن است پیچ خلاص به درستی تا انتها بسته نشده باشد. نشتی و خرابی آب بند‌ها نیز می‎توانند باعث ایجاد این مشکل شوند.

این امکان وجود دارد که میله جک به سختی بالا و پایین برود. این امر می‎تواند به دلیل خرابی و نقص عملکرد میله اصلی باشد. روغن نامناسب، خرابی تلمبه جک، نقص کاسه نمد و آب‌بندها از دیگر دلایلی است که می‌تواند باعث بروز این مشکل شوند.
برخی مواقع نیز جک نرم و یکنواخت بالا و پایین نمی‎رود. در این حالت اصطلاحا می‎شنویید که جک حرکتی اسفنجی دارد. در این شرایط احتمالا در روغن هوا وجود دارد.

جک دو طرفه

بازرسی جک در جک روغنی دو طرفه، قطر پیستون بیشتر از قطر دسته پیستون است. در این نوع جک، دو مجرای ورود و خروج برای روغن در نظر گرفته شده است. از یک دهانه روغن وارد شده و از دهانه دیگر خارج خواهد شد. در این نوع از جک‌ها برای بلند کردن و پایین آوردن اجسام نیرو وارد خواهد شد.

جک های Bottle

بازرسی جک

جک های Bottle ( سیلندر هیدرولیک ) به جک های دستی نیز معروف هستند. که یکی از راه های آسان و راحت برای بلند کردن وسایل نقلیه برای سرویس یا بازرسی در کنار جاده ها یا در تعمیر گاه ها جک های Bottle یا دستی است.

جک های دستی در اندازه های مختلف با کاربرد های مختلف ساخته می شوند. آنها به طور گسترده ای در اندازه و قابلیت های بالابری از چهل و پنج کیلوگرم تا چندین تن می باشد.

جک های Bottle از یک شافت عمودی استفاده می کنند که از پد بلبرینگ در آن استفاده می کند که میتواند با آن مستقیما وزن را از زمین بلند کند.

یکی از متداول ترین جک هیدرولیک ها جک های بطری یاBottle  هستند. شکل این جک ها به صورت یک بطری شیر است به خاطر همین شباهت است که  به نام جک های بطری یا Bottle Jacks  معروف شده اند.

با این جک ها در قسمت معرفی انواع جک هیدرولیک ها آشنا شدید اما در اینجا میخواهم شما را با کاربرد های آنها بیشتر آشنا کنم.  این جک ها در اوایل دهه 1900 میلادی هنگامی که صنعت خودرو شروع به کار کرد، محبوبیت زیادی در بین خریداران پیدا کرد.

شاید از خود بپرسید که این جک ها چگونه کار می کنند؟ این جک ها توسط یک شافت عمودی به صورت مستقیم وزن را از زمین بلند می کند. اما اگر بخواهیم درباره کاربرد این جک ها صحبت کنیم باید بگوییم که این جک ها بیشتر در صنعت اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرند. اما از این جک ها در صنعت پزشکی برای بالا و پایین بردن بیماران نیز استفاده می کنند.

این جک ها در کاربرد های صنعتی نیز استفاده می شود آنها میتوانند برای بلند کردن بار های سنگین و همچنین ماشین آلات بزرگ کشاورزی مورد استفاده قرار بگیرند.

بازرسی جک

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

تماس با PHQ

راه های ارتباط با ما: آدرس دفتر مرکزی : تهران – میدان ولیعصر (عج)، خیابان کریم خان زند،خیابان به آفرین، کوچه ششم، پلاک ۴، طبقه ۲ مشاور۰۲۱: ۰۲۱۶۶۷۴۲۸۳۷تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۳۰۹۴۳شماره فکس: ۰۲۱۸۶۰۳۴۵۹۵تلفن مدیریت: ۰۹۱۲۱۱۵۴۳۱۸

فرم تقاضای بازرسی آنلاین

ما جهت تسریع در فرایند جواب دهی شما سیستم انلاین استعلام هزینه بازرسی رو ایجاد کرده ایم. خواهشمند هستیم ، شرکت های بازرس همکار صرفا در فرم استعلام مشخصات واقعی درج نمایند. ما همواره تلاش در ارایه بهترین خدمات را به جامعه مشتریان از جمله شرکت های بازرس همکار را داریم . واتساپ ۰۹۱۲۱۱۵۴۳۱۸

فرم تقاضا دوره آموزشی

برای تقاضای ثبت نام در دوره های آموزشی تک نفره یا گروهی فرم زیر را تکمیل کنید. ترجیحا از طریق واتس اپ ۰۹۱۲۱۱۵۴۳۱۸ می توانید در تماس باشید یا ۰۲۱۸۸۹۳۰۹۴۳ تقویم آموزش فنی جرثقیل لیفتراک PHQ – 1399

برای کاوش بیشتر

دوره آموزشی ایمنی بازرسی بیل مکانیکی
Uncategorized

دوره آموزشی ایمنی بازرسی بیل مکانیکی

دوره آموزشی ایمنی بازرسی بیل مکانیکی به دوره ایمنی و بازرسی بیل مکانیکی خوش آمدید! این دوره برای کسانی که به دنبال افزایش دانش و مهارت‌های خود در زمینه ایمنی و بازرسی بیل مکانیکی هستند، طراحی‌شده‌است. در این دوره، شما با اصول اولیه و پیشرفته ایمنی در کار با بیل

ادامه مطلب>>
News

تخفیف عیدانه دوره های آموزشی جرثقیل و لیفتراک PHQ 1403

دوره های آموزشی جرثقیل  شرکت بازرسی فنی phq دوره های آموزشی جرثقیل به پاس همراهی شما عزیزان عیدانه ویژه ای در نظر گرفته این فرصت رو از دست ندید . از دوره های اموزشی موجود در تصویر میتوانید سه دوره را انتخاب بکنید و با قیمت باور نکردنی تقدیم  شما

ادامه مطلب>>

فهرست مطالب

جهت ارتباط با ما

با ما تماس بگیرید و در تماس باشید

© کپی رایت - بازرسی فنی و مشاوره مهندسی PHQ هیرسا کیفیت مجری بانک لیفتینگ LiftingBank.com