بازرسی فنی چرا مهم است !؟

 

بازرسی فنی بر مبنای یک اصل مهم بنا شده است که اطمینان خوب است ولی کنترل بهتر است . استاندارد ها و قوانین بر مبنای حوادث نوشته شده اند. یعنی افرادی در مجاورت استفاده از جرثقیل ها و لیفتراک ها و بالابر ها مصدوم شدن یا کشته شده اند و بر مبنای آن حوادث استاندارد ها نوشته شده است. یه بخشی از استاندارد بازرسی فنی جرثقیل ها و لیفتراک ها بر مبنای آمار های حوادث صنعتی و بخشی بر مبنای نظرات کارشناسان و تولید کنندگان و مصرف کنندگان جرثقیل ها نوشته شده است. مصرف روزانه‌ جرثقیل های سقفی در کارگاه ها و یا تاورکرین ها و جرثقیل های ماشینی در پروژه ها و کارگاه های ساختمانی نباید ما را از خطرناک بودن این تجهیزات غافل کند. یک اشتباه اپراتور آموزش ندیده یا یک قطع کن یا لیمیت سویچ جرثقیل اگر در زمان خودش کار نکند حتما میلیارد ها تومان خسارت به جا خواهد گذاشت.

شرکت بازرسی تخصصی PHQ با بیش از ۱۵ سال تجربه تخصصی در حوزه جرثقیل های سقفی ، تاورکرین ، جرثقیل ماشینی و لیفتراک و بالابر و کلایمر و همچنین تربیت صد ها بازرس فنی و هزاران مدیر ایمنی همواره تلاش کرده است تا بهترین خدمات و اطمینان خاطر را به مشتریان خود ارائه نمایید . سابقه طولانی ما در این حوزه و ارتباطات گسترده در سطح بین المللی و از همه مهمتر اطمینان خاطر شما در زمان حضور دقیق بازرسان PHQ رمز موفقیت ماست. شبکه گسترده مدیران ایمنی و بازرسان فنی دو بازوی قدرتمند ما در سطح پروژه های ملی و بین المللی است.

 

*اگر در شغلی کار می‌کنید که از جرثقیل، بالابر برای بلند کردن و جابجایی مواد استفاده می‌کند، تحت قوانین و مقرراتی کار می‌کنید که احتمالاً از استاندارد ایمنی ASME B30 استفاده میشه.
یکی از مراجع ما در شرکت بازرسی فنی PHQ استانداردهای ASME هستن.
انجمن مهندسین مکانیک آمریکا (ASME) یک انجمن حرفه ای و توسعه دهنده بین المللی پیشرو کدها و استانداردهای مرتبط با مهندسی مکانیک است. عضویت ASME متشکل از مهندسان، دانشمندان، مقامات دولتی و سایرین است که داوطلبانه با تخصص فنی خود همکاری می کنند.

استانداردها و کدهای ایمنی ASME برای افزایش ایمنی عمومی و ارائه بهترین شیوه ها و مقررات قابل اجرا در صنایع و حوزه های قضایی خاص در نظر گرفته شده است. استانداردهای ASME مطابق با معیارهای موسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI) معتبر هستند. ASME B30 به عنوان “استاندارد ایمنی برای کابل‌ها، جرثقیل‌ها، دریک‌ها، بالابرها، قلاب‌ها، جک‌ها و تسمه‌ها” شناخته می‌شود. کمیته B30 هر چند سال یکبار استانداردهای موجود خود را بررسی، بازنگری و اصلاح می کند و نسخه جدیدی را منتشر می کند.

 

 

فرم استعلام آنلاین بازرسی

ما جهت تسریع در فرایند جواب دهی شما سیستم انلاین استعلام هزینه بازرسی رو ایجاد کرده ایم. خواهشمند هستیم ، شرکت های بازرس همکار صرفا در فرم استعلام مشخصات واقعی درج نمایند. ما همواره تلاش در ارایه بهترین خدمات را به جامعه مشتریان از جمله شرکت های بازرس همکار را داریم . واتساپ ۰۹۱۲۱۱۵۴۳۱۸
  • تعداد تقریبی دستگاه ها جهت بازرسی
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *