بازرسی فنی – ایمنی بازرسی کلایمر وبالابر کارگاهی 1

کلایمر کارگاهی

بازرسی فنی – ایمنی بازرسی کلایمر وبالابر کارگاهی 1

ایمنی بازرسی کلایمر وبالابر کارگاهی کد 508 برگزاری دوره آموزشی و گواهی نامه مطابق با استانداردهای بین المللی

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازرسی فنی

بازرسی فنی

دوره آنلاین تئوری ایمنی بازرسی کلایمر وبالابر کارگاهی مطابق با استانداردهای بین المللی و گواهی نامه پایان دوره در صورت قبولی در آزمون .

دوره آنلاین شامل :

1 – انواع بالابر های ساختمانی چیست ؟

2 – موارد ایمنی نصب و بهره برداری بالابرهای ساختمانی و کلایمرها چه مواردی است ؟

3 – کلایمرها و بالابرهای ساختمانی چگونه بازرسی و کنترل می شوند ؟

4 – آیا کلایمرها در صنعت ساختمان ایمن هستند ؟

5 – نگاهی بر حوادث بالابرها و کلایمرها در صنعت ساختمان .

6 – قطع کن ها و ریموت سویچ در بالابرها و کلایمرها چه مواردی می باشند :

قطع کن های مکانیکی

قطع کن های الکتریکی

ریموت سویچ ها

بالابر

بازرسی فنی – معرفی انواع بالابر

بازرسی فنی – بالابر یک دستگاهی است که انسان یا بار را در ارتفاعات به صورت عمودی و افقی جابجا می‌کند. شاید این ساده‌ترین معرفی انواع بالابر باشد. با این تعریف سازندگان و طراحان زیادی توانسته‌اند تا به امروز انواع بالابر را طراحی و تولید کنند.

  •  از لحاط نوع ثابت و متحرک
  • از جهت نوع حرکت افقی ، عمودی یا ترکیبی
  •  از لحاظ نوع حمل نفربر (جابجایی انسان) یا باری (حمل تجهیزات)
  • از لحاظ نوع کاربر هیدرولیکی ، برقی ، ساختمانی ، خانگی ، صنعتی

بازرسی فنی – بالابر صنعتی چیست؟

بازرسی فنی – بالابر‌های صنعتی برای حمل اجسام و افراد و دسترسی به سطوح مختلف با فاصله‌های ثابت یا متغیر در جهت‌های بالا و پایین در مراکز صنعتی و تجاری به کار ‌می‌روند؛ البته گاهی این مدل بالابر‌ها به صورت متحرک بوده و در جهت افقی نیز برای جابه‌جایی اشیای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انواع پرکاربرد بالابر صنعتی کدام است؟

بالابر‌های صنعتی با توجه به نیاز و نوع کاربردی که از آن انتظار دارید، مدل‌های متنوعی داشته و در حوزه‌های مختلف همچون کشاورزی، کارگاهی، بالابر فروشگاهی و… از آن استفاده می‌کنند. در ادامه بیشتر به معرفی انواع بالابر‌ها می‌پردازیم.

بالابر ساختمانی

از این مدل بالابر‌های صنعتی در ساختمان‌های در حال ساخت به منظور جابه‌جایی بار و مصالح استفاده می‌کنند. در حقیقت بالابر ساختمانی در ابعاد و ظرفیت‌های متنوعی طراحی و تولید شده و می‌تواند طیف وسیعی از اجسام را در ارتفاع جابه‌جا کند. از همین رو قیمت بالابر صنعتی مخصوص کار‌های ساختمانی بر اساس ابعاد، قدرت موتور و نوع عملکرد متفاوت خواهد بود.

بالابر فروشگاه

این نوع بالابر‌ها به طور خاص برای استفاده در فروشگاه‌های کوچک و بزرگ طراحی و تولید می‌شوند. بالابر فروشگاهی از دو سیستم کششی و هیدرولیکی برای جابه‌جایی بار بین طبقات یک فروشگاه، زیرزمین و انبار کمک می‌گیرد.

این موضوع را در نظر داشته باشید که بالابر صنعتی مغازه‌ها به طور معمول برای بارگیری و تخلیه به صورت طبقاتی با ابعاد استاندارد ۹۰ در ۹۰ ساخته می‌شوند.

بالابر ثابت آکاردئونی

نوع دیگری از بالابر‌های صنعتی، بالابر ثابت آکاردئونی است که با کمک بازو‌های قیچی مانند خود و جک هیدرولیکی از هم باز شده و به سمت بالا و پایین حرکت می‌کنند. حرکت این مدل بالابر فقط به صورت عمودی بوده و به دلیل ثابت بودن بدنه، ایمنی بالایی دارد.

در شرکت بازرسی PHQ به عنوان بازرس فنی تخصصی بالابرها ، دوره ی آموزشی ایمنی بازرسی کلایمر وبالابر کارگاهی  برگزار مینماید .

اعضای بانک لیفتینگ www.liftingbank.com و مشتریان آکادمی PHQ که حداقل یک گواهینامه ی آموزشی از PHQ دارا می باشند دارای 50% تخفیف جهت ثبت نام می باشند این پیشنهاد شامل اشخاص می باشد .

درپایان

همان‌طور که در متن بالا نیز به آن اشاره کردیم، بالابر‌ها، یکی از تجهیزات پرکاربرد جابه‌جایی افراد و اجسام سنگین در بین سطوح مختلف در محیط‌های مسکونی، تجاری و صنعتی هستند. در واقع بالابر خانگی به همراه پله پیما برای کمک به افراد کم توان و سالمند برای حرکت بین طبقات ساختمان به کار ‌می‌رود. در مقابل بالابر صنعتی که انواع متعددی از آن نیز وجود دارد برای تسهیل امور مربوط به انتقال بار در صنایع سبک و سنگین، همچنین کسب و کار‌های کوچک و بزرگ استفاده می‌شود.

نحوه ثبت نام

تلفن آ86034860
یا
فرم ثبت نام زیر

Www.PHQ.ir

یا واتساپ

09128898594

09121154318 ذخیره نمایید تا از آخرین وضعیت ما با خبر شوید .

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

تماس با PHQ

راه های ارتباط با ما: آدرس دفتر مرکزی : تهران – میدان ولیعصر (عج)، خیابان کریم خان زند،خیابان به آفرین، کوچه ششم، پلاک ۴، طبقه ۲ مشاور۰۲۱: ۰۲۱۶۶۷۴۲۸۳۷تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۳۰۹۴۳شماره فکس: ۰۲۱۸۶۰۳۴۵۹۵تلفن مدیریت: ۰۹۱۲۱۱۵۴۳۱۸

فرم تقاضای بازرسی آنلاین

ما جهت تسریع در فرایند جواب دهی شما سیستم انلاین استعلام هزینه بازرسی رو ایجاد کرده ایم. خواهشمند هستیم ، شرکت های بازرس همکار صرفا در فرم استعلام مشخصات واقعی درج نمایند. ما همواره تلاش در ارایه بهترین خدمات را به جامعه مشتریان از جمله شرکت های بازرس همکار را داریم . واتساپ ۰۹۱۲۱۱۵۴۳۱۸

فرم تقاضا دوره آموزشی

برای تقاضای ثبت نام در دوره های آموزشی تک نفره یا گروهی فرم زیر را تکمیل کنید. ترجیحا از طریق واتس اپ ۰۹۱۲۱۱۵۴۳۱۸ می توانید در تماس باشید یا ۰۲۱۸۸۹۳۰۹۴۳ تقویم آموزش فنی جرثقیل لیفتراک PHQ – 1399

برای کاوش بیشتر

دوره آموزشی ایمنی بازرسی بیل مکانیکی
Uncategorized

دوره آموزشی ایمنی بازرسی بیل مکانیکی

دوره آموزشی ایمنی بازرسی بیل مکانیکی به دوره ایمنی و بازرسی بیل مکانیکی خوش آمدید! این دوره برای کسانی که به دنبال افزایش دانش و مهارت‌های خود در زمینه ایمنی و بازرسی بیل مکانیکی هستند، طراحی‌شده‌است. در این دوره، شما با اصول اولیه و پیشرفته ایمنی در کار با بیل

ادامه مطلب>>
News

تخفیف عیدانه دوره های آموزشی جرثقیل و لیفتراک PHQ 1403

دوره های آموزشی جرثقیل  شرکت بازرسی فنی phq دوره های آموزشی جرثقیل به پاس همراهی شما عزیزان عیدانه ویژه ای در نظر گرفته این فرصت رو از دست ندید . از دوره های اموزشی موجود در تصویر میتوانید سه دوره را انتخاب بکنید و با قیمت باور نکردنی تقدیم  شما

ادامه مطلب>>

فهرست مطالب

جهت ارتباط با ما

با ما تماس بگیرید و در تماس باشید

© کپی رایت - بازرسی فنی و مشاوره مهندسی PHQ هیرسا کیفیت مجری بانک لیفتینگ LiftingBank.com