بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی با روشن شدن موتور بالابر به بالا حرکت می کند و بدون روشن شدن موتور و فقط با روشن شدن شیر برقی به سمت پایین حرکت می کند.
در حرکت به سمت  بالا در سیستم بالابر هیدرولیکی ،با چرخش موتور ، پمپ هیدرولیک نیز به چرخش در می آید و روغن داخل مخزن به سمت جک هیدرولیک ارسال و پمپاز می کند.
با بالا رفتن جک هیدورلیک بالابر های هیدرولیک نیز به حرکت در می آید و سمت بالا می رود. در حرکت به سمت پایین شیر برقی کنترل عمل را به دست گرفته و تا زمانی که برق وارد بالابر نشود اجازه تخلیه روغن را به تانک نمی دهد.
وجود و استفاده از شلنگ های مخصوص و قابل انعطاف در بالابر های هیدرولیک یکی از دلایل اصلی انعطالف پذیری بالای بالابر هیدرولیک می باشد و همچنین به خاطر اصطحکاک کم راندمان بالایی را ایجاد می کند.
با توجه به وجود شیرهای اطمینان و سئوییچ های فشاری حرارتی سیستم بالابر هیدرولیک داری اطمینان بسیار بالایی می باشند که در برابر حرارت های ناشی و فشارها دارای مقاومت بالایی بوده و این اطمینان را بوجود بیاورند.

 

 

کاربردهای بالابر هیدرولیکی
بالابر هیدرولیکی به 2 دسته کلی بالابر هیدرولیکی نفربر و بالابر هیدرولیک باربر تقسیم می شوند که در صنعت یا ساختمان استفاده می شوند.
در صنعت مانند استفاده در کارخانجات، فروشگاه ها و مغازه ها ، انبارها و … ، در ساختمان نیز برای ساختمان ها و منازلی که امکان ساخت آسانسور با توجه به فضای آنجا نیست استفاده می شوند.

فرم استعلام آنلاین بازرسی

ما جهت تسریع در فرایند جواب دهی شما سیستم انلاین استعلام هزینه بازرسی رو ایجاد کرده ایم. خواهشمند هستیم ، شرکت های بازرس همکار صرفا در فرم استعلام مشخصات واقعی درج نمایند. ما همواره تلاش در ارایه بهترین خدمات را به جامعه مشتریان از جمله شرکت های بازرس همکار را داریم . واتساپ ۰۹۱۲۱۱۵۴۳۱۸
  • تعداد تقریبی دستگاه ها جهت بازرسی
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *