Hydraulic lift

بازرسی فنی بالابرهای هیدرولیکی و صدور گواهی سلامت

خدمات بازرسی فنی، نظارت، گواهی سلامت و برگزاری دوره های آموزشی آسانسور و بالابر هیدرولیکی

امروزه دو نوع آسانسور وجود دارد: آسانسورهای هیدرولیک و آسانسورهای برقی. آسانسورهای هیدرولیک با فشار مایع کار می کنند ، در حالی که آسانسورهای برقی با توان الکتریکی کار می کنند. آسانسورهای هیدرولیک در ساختمانهای بلند ترجیح داده نمی شوند. در مناطق محدود در شرکت های کوچکتر استفاده می شود. آسانسورهای برقی رایج تر هستند و اندازه و قدرت وسیعی دارند. بنابراین ، یک منطقه استفاده گسترده دارد. آسانسورهای برقی بسیار ایمن تر بوده و در صورت بروز تصادف احتیاط های لازم انجام می شود. اگر طناب ها به نوعی شکسته شوند ، پنجه های فولادی نزدیک به ریل های راهنما از محل های خود به بیرون می رسند و ریل ها را محکم می گیرند. در برخی از آسانسورها ، سیلندرهای پیستون فولادی با روغن در قسمت پایین قرار داده شده است تا در صورت سقوط شدت آن کاهش یابد.

چه آسانسور حمل و نقل باشد و چه آسانسورهایی که توسط مردم کار می کنند ، نکته مهم سلامتی انسان و ایمنی بارهای حمل شده است. بالابرهای حمل بار می توانند بارهای زیادی را از 500 kg به 4-5 تن حمل کنند. بنابراین ، آنها بیش از آسانسورهای مورد استفاده مردم می پوشند. از این نظر ، برای کاهش اثرات سایش ، بازرسی و تنظیم هر یک از قسمت های کاری باید به صورت دقیق و دقیق انجام شود. از طرف دیگر ، از آنجا که آسانسورهایی که افراد از آن استفاده می کنند به طور مستقیم بر سلامتی آنها تأثیر می گذارد ، نگهداری دوره ای مطابق با شرایط بهداشتی و ایمنی در استفاده از تجهیزات کار یک ضرورت است.

به طور خلاصه ، عملکرد صحیح آسانسورهای مورد استفاده در خانه ها و محل های کار بستگی به نگهداری منظم دارد.

Hydraulic lift

بازرسی فنی بالابر هیدرولیکی و صدور گواهی سلامت

 

 

فرم استعلام آنلاین بازرسی

ما جهت تسریع در فرایند جواب دهی شما سیستم انلاین استعلام هزینه بازرسی رو ایجاد کرده ایم. خواهشمند هستیم ، شرکت های بازرس همکار صرفا در فرم استعلام مشخصات واقعی درج نمایند. ما همواره تلاش در ارایه بهترین خدمات را به جامعه مشتریان از جمله شرکت های بازرس همکار را داریم . واتساپ ۰۹۱۲۱۱۵۴۳۱۸
  • تعداد تقریبی دستگاه ها جهت بازرسی
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *